PRONAJMU POKOJ
PRONAJMU BYT
HLEDÁM SPOLUBYDLÍCÍ
VLOŽIT NABÍDKU / POPTÁVKU

O NÁS

oddělovač

O nás
O nás

KDO JSME

oddělovač

Pronajmupokoj.cz se zabývá poskytováním komplexních služeb ve všech oblastech realitního a poradenského trhu se speciálním zaměřením na studentskou klientelu. Jsme nová progresivní společnost, která využívá moderních metod komunikace a osobního přístupu. Plníme i ty nejkomplikovanějších požadavky všech našich stávajících i potenciálních zákazníků – seriózně, ochotně a profesionálně.

SPOLUPRÁCE

oddělovač

Na základě kooperace s realitní společností Phoenix Reality, s.r.o., disponujeme opravdovými specialisty v daném oboru. Každý z pracovníků si váží důvěry našich klientů, což je zároveň závazek pokračovat v dosavadní úspěšné práci.

Profesionální přístup k zákazníkům prokazuje i fakt, že společnost reprezentují lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti s poskytováním finančního poradenství a jsou již od roku 2003 registrováni jako finanční zprostředkovatelé u ČNB.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

oddělovač

Příležitost stát se největším zprostředkovatelem studentského bydlení nejenom v Praze, ale i v ostatních univerzitních městech České republiky, je pro nás velkou výzvou. Zkušenosti z oboru nás naučily, že tohoto cíle lze dosáhnout pouze za striktního dodržování následujících pravidel:

  • Každý klient je pro nás jedinečný
  • Seriózní a upřímné jednání je pro nás samozřejmostí
  • Nenutíme, ale radíme - konečné rozhodnutí je vždy na Vás